KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2021
Težina uređaja: 198 g
Dijagonala ekrana: 6,50 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 GB
CPU takt max.: 1,80 GHz
Zadnja kamera: 48 MP (f/2.0.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Motorola |
|---|---|
| Datum objave | 11.10.2021. |
| Dimenzije | 165,1 x 75,7 x 9,1 mm |
| Težina | 198 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~81,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Procesor | Unisoc T700 |
| CPU | Octa-core 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM |
| Kamera | 48 MP, f/2.0, 26 mm (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Karbon siva, ružičasta glina |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!