KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Motorola |
|---|---|
| Datum objave | 20.04.2022 |
| Dimenzije | 160,1 x 74,5 x 8 mm |
| Težina | 169 g |
| Izrada | Hibridni Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| SIM | Vodoodbojni dizajn |
| Zaštita | Vodoodbojni dizajn |
| Tip | AMOLED, 90Hz |
| Veličina | 6,6 inča, 103,6 cm 2 (~86,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~402 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, planirana nadogradnja na Android 13 |
| Procesor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Kryo 265 Gold i 4×1,9 GHz Kryo 265 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 256GB 6GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8 (široko), 1/2.76", 0.64µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 118˚ (ultraširoko), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, (široko), 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO |
| Radio | Nespecificirano |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 30W ožičen |
| Boje | Ugljen siva, porculansko bijela |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!