KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediDXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Oppo |
|---|---|
| Datum objave | 17.07.2021 |
| Dimenzije | 163,8 x 75,6 x 8,4 mm |
| Težina | 190 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 480 nita (tip) |
| Veličina | 6,52 inča, 102,6 cm 2 (~82,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Procesor | Mediatek MT6765G Helio G35 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,3 GHz Cortex-A53 i 4×1,8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 32GB 3GB RAM, 32GB 4GB RAM, 64GB 4GB RAM, 256GB 4GB RAM |
| Kamera | 13 MP, f/2.2, 26 mm (široka), 1/3.06", 1.12µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Punjenje | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Pearl Blue, Space Silver, Crystal Black |
| Modeli | CPH2269 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!