KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 188 g
Dijagonala ekrana: 6,56 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 / 128 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 8 MP (f/2.0.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2.)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 5.000 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Oppo |
|---|---|
| Datum objave | 05.10.2023. |
| Dimenzije | 163,7 x 75 x 8,2 mm |
| Težina | 188 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 90Hz, 720 nita (vrh) |
| Veličina | 6,56 inča, 103,4 cm 2 (~84,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1612 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, ColorOS 13.1 |
| Procesor | Mediatek MT6769 Helio G85 (12nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A75 i 6×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Kamera | 8 MP, f/2.0, (široko), AF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Punjenje | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Užareno crno, sjajno plavo |
| Modeli | CPH2591 |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!