KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Oppo |
|---|---|
| Datum objave | 25.08.2020 |
| Dimenzije | 163,9 x 75,1 x 8,4 mm |
| Težina | 186 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~82,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 11 |
| Procesor | Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 (11 nm) |
| CPU | Octa-core (4×1,8 GHz Kryo 240 i 4×1,6 GHz Kryo 240) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Kamera | 13 MP, f/2.2, 25 mm (široka), 1/3.06", 1.12µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Punjenje | 18W ožičen |
| Boje | Fairy White, Electric Black, Fancy Blue |
| Modeli | CPH2127, CPH2131 |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!