KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Realme |
|---|---|
| Datum objave | 29.03.2020. |
| Dimenzije | 164,4 x 75,4 x 9 mm |
| Težina | 199 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,5 inča, 102,8 cm 2 (~82,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Realme interfejs |
| Procesor | Mediatek MT6769V/CU Helio G80 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A75 i 6×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 3GB RAM, 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 26 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.3, 119˚ (ultraširoko), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (makro ) 2 MP B/W, f/2.4 |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen 5W obrnuto ožičen |
| Boje | Bijelo mlijeko, zeleni čaj, plava soda |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!