KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 22.09.2022 |
| Dimenzije | 164,7 x 76,7 x 9,1 mm |
| Težina | 195 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | PLS LCD, 90Hz, 400 nita (vrh) |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~80,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, nadogradiv na Android 13, One UI Core 5 |
| Procesor | Exynos 850 (8nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Cortex-A55 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 3GB RAM, 32GB 4GB RAM, 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 720p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, zelena, bijela, bakrena |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Crna, zelena, bijela, bakrena |
| Modeli | SM-A047F, SM-A047F/DS, SM-A047F/DSN |





















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!