KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2019
Težina uređaja: 168 g
Dijagonala ekrana: 6,20 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 / 4 GB
Interna memorija: 32 GB
CPU takt max.: 1,60 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/1.9.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.0)
Kapacitet baterije: 3.400 mAh
Brzina punjenja: 3.400 W
ANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 19.03.2019 |
| Dimenzije | 155,6 x 75,6 x 7,9 mm |
| Težina | 168 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,2 inča, 95,9 cm 2 (~81,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1520 piksela, omjer 19:9 (~271 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 11, One UI 3 |
| Procesor | Exynos 7884 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (2×1,6 GHz Cortex-A73 i 6×1,35 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G71 MP2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM, 32GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.9, 28 mm (široko), AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.0 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Plava, crna, crvena, zlatna |
| Baterija | Li-Ion 3400 mAh |
| Punjenje | Li-Ion 3400 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Plava, crna, crvena, zlatna |
| Modeli | SM-A105F, SM-A105G, SM-A105M, SM-A105FN |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!