KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 05.10.2019 |
| Dimenzije | 163,3 x 77,5 x 8 mm |
| Težina | 183 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,5 inča, 103,7 cm 2 (~81,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1560 piksela, omjer 19,5:9 (~264 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 11, One UI 3.1 |
| Procesor | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| CPU | Octa-core 1,8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM, 32GB 3GB RAM, 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.8, 27 mm (široka), PDAF 8 MP, f/2.2, 13 mm (ultraširoka), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.2, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, plava, crvena, zelena |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Crna, plava, crvena, zelena |
| Modeli | SM-A207F, SM-A207M, SM-A2070 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!