KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 24.06.2021 |
| Dimenzije | 167,2 x 76,4 x 9 mm |
| Težina | 203 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | TFT LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,6 inča, 105,2 cm 2 (~82,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~399 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, nadogradiv na Android 13, One UI core 5 |
| Procesor | Mediatek MT6833 Dimensity 700 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, (široko), PDAF 5 MP, f/2.2, 115˚ (ultraširoko), 1/5.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1152p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Siva, bijela, menta, ljubičasta |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Siva, bijela, menta, ljubičasta |
| Modeli | SM-A226B, SM-A226B/DS, SM-A226B/DSN, SM-A226BR, SM-A226BR/N, SM-A226L, SC-56B |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!