KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 22.01.2021 |
| Dimenzije | 164,2 x 76,1 x 9,1 mm |
| Težina | 205 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), plastični okvir, plastična zadnja strana |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | TFT LCD, 60Hz (međunarodni), 90Hz (samo SM-A326U, SM-326DL) |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~81,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, nadogradiv na Android 13, One UI 5 |
| Procesor | Mediatek MT6853 Dimenzitet 720 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC3 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 26 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.4, ( makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.2, (široko), 1/3.1", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Fenomenalna crna, sjajna bijela, fantastična plava, sjajna ljubičasta |
| Baterija | Li-Ion 5000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Fenomenalna crna, sjajna bijela, fantastična plava, sjajna ljubičasta |
| Modeli | SM-A326B, SM-A326B/DS, SM-A326BR/DS, SM-A326BR, SM-A326U, SM-A326W, SM-A326U1, SM-A326K, SCG08, SM-S326DL |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!