KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.04.2019 |
| Dimenzije | 144,4 x 69,2 x 7,9 mm |
| Težina | 140 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | Super AMOLED |
| Veličina | 5,9 inča, 85,5 cm 2 (~85,5% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~437 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 11 |
| Procesor | Exynos 7904 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (2×1,77 GHz Cortex-A73 i 6×1,59 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G71 MP2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.7, 26 mm (široko), PDAF 5 MP, f/2.2, 13 mm (ultraširoko) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 25 MP, f/2.0, 25 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, bijela, plava, koralj |
| Baterija | Li-Po 3100 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Crna, bijela, plava, koralj |
| Modeli | SM-A405F, SM-A405FN, SM-A405FM, SM-A405S |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!