KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 13.10.2021 |
| Dimenzije | 159,9 x 74 x 8,4 mm |
| Težina | 186 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | Super AMOLED, 90Hz, 600 nita (HDR) |
| Veličina | 6,4 inča, 98,9 cm 2 (~83,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~274 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, nadogradiv na Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | Mediatek MT6769V/CU Helio G80 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A75 i 6×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/2.0, (široko), PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 123˚ (ultraširoko), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4 , (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.2, (široko), 1/3.1", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, bijela, svijetloplava |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 25W ožičen |
| Boje | Crna, bijela, svijetloplava |
| Modeli | SM-M225FV, SM-M225FV/DS |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!