KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2022
Težina uređaja: 186 g
Dijagonala ekrana: 6,51 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 / 3 GB
Interna memorija: 32 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 8 MP (f/2.0)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Vivo |
|---|---|
| Datum objave | 29.11.2022. |
| Dimenzije | 164 x 75,6 x 8,5 mm |
| Težina | 186 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,51 inča, 102,3 cm 2 (~82,5% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~270 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12 (Go izdanje), Funtouch 12 |
| Procesor | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| CPU | Octa-core 2,0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM, 32GB 3GB RAM |
| Kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | Da |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Akcelerometar, blizina |
| Baterija | 5000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen 5W obrnuto ožičen |
| Boje | Kosmičko siva, orhideja plava |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!