KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Motorola |
|---|---|
| Datum objave | 08.09.2022 |
| Dimenzije | 161,8 x 73,5 x 8,4 mm |
| Težina | 198,5 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 5), aluminijumski okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Zaštita | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | P-OLED, 1B boja, 144Hz, HDR10+, 1250 nita (vrh) |
| Veličina | 6,67 inča, 107,4 cm 2 (~90,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~395 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, planirana nadogradnja na Android 13 |
| Procesor | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,19 GHz Cortex-X2 i 3×2,75 GHz Cortex-A710 i 4×1,80 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Kamera | 200 MP, f/1.9, (široko), 1/1.22", 0.64µm, PDAF, OIS 12 MP, f/1.6, (telefoto), 1.22µm, PDAF, 2x optički zum 50 MP, f/2.2, 114˚ (ultraširoko), 1/2.76", 0.64µm |
| Karakteristike | Dual-LED dvotonski blic, panorama, HDR |
| Prednja kamera | 60 MP, f/2.2, (široko), 1/2.8", 0.61µm |
| Video (prednja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tropojasni, Wi-Fi Direct – Međunarodni Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct – PRC |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS, GALILEO |
| Radio | br |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.4 |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4610 mAh |
| Punjenje | 125W žično 50W bežično 10W obrnuto bežično |
| Boje | Interstellar Black, Starlight White |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!