KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | ZTE |
|---|---|
| Datum objave | 13.11.2024. |
| Dimenzije | 163,4 x 76,1 x 8,9 mm |
| Težina | 229 g |
| Boje | bijeli vitez, Mračni vitez, Prozirni srebrni deuterijum, Prozirni tamni vitez |
| Zaštita | |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 144Hz, 2000 nita (vrh) |
| Veličina | 113, 4% omjer ekrana i tijela), 6, 7 cm 2 (~91, 85 inča |
| Rezolucija ekrana | 1216 x 2688 piksela (~431 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Neodreðeno |
| Operativni sistem | Android 15, Redmagic OS 10 |
| Procesor | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2×4,32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6×3,53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 512GB 16GB RAM, 1TB 24GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.9, (iroko), 1/1.5", 1.0µm, PDAF, OIS, 50 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/2.88", 0.61µm, 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Prednja kamera | (široko), 1.0µm, 1/3.06", 16 MP, f/2.0, ispod ekrana |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | 32-bit/384kHz Hi-Res audio, Da, sa stereo zvučnicima, Snapdragon Sound |
| 3.5 mm priključak | Da |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 3.2 Gen 2, OTG, konektor za dodatnu opremu, DisplayPort |
| Senzori | Akcelerometar, blizina, kompas, optièki), Otisak prsta (ispod displeja, žiroskop |
| Baterija | Si/C 7050 mAh |
| Izrada | aluminijumski okvir, Avio-aluminijumski srednji okvir, Staklena prednja strana, staklena zadnja strana, Ugrađeni ventilator za hlađenje, Zone osetljive na pritisak (520Hz osetljiv na dodir) |
| Punjenje | 100% za 30 min (oglaženo), 120W ožièeni, 50% za 11 min |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!