KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 26.12.2025. |
| Dimenzije | 163.1 x 76.6 x 8.3 mm |
| Težina | 225 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, ugrađen ventilator za hlađenje |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 1.5m za 30 min) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 185Hz, 5920Hz PWM, HDR Vivid, 6000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,83 inča, 113,3 cm2 (~90,7% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1272 x 2800 piksela (gustoća ~450 ppi) |
| Zaštita ekrana | Staklo otporno na ogrebotine/padove |
| Operativni sistem | Android 16 / MagicOS 10 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2×4.32 GHz & 6×3.53 GHz) |
| GPU | Adreno 830 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB/512GB/1TB, 12/16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/2.0, (širokougaoni), PDAF, OIS / 12 MP, f/2.2, 112° (ultraširokougaoni), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, 22mm (širokougaoni) |
| Video (prednja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless, LHDC 5 |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor blizine |
| Baterija | 10.000 mAh |
| Punjenje | 100W žičano / 27W reverzno žičano |
| Boje | Crna, Bela, Plava |
| Modeli | AAK-AN00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!