KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | ZTE |
|---|---|
| Datum objave | 21.11.2024. |
| Dimenzije | 164,3 x 77,1 x 8,6 mm |
| Težina | 228 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, aluminijumski okvir, staklena zadnja strana |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | 5m za 30 min), IP68/IP69 otporan na prašinu/vodu (do 1 |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 144Hz, HDR10, 2000 nita (vrh) |
| Veličina | 113, 6, 7 cm 2 (~89, 7% omjer ekrana i tijela), 85 inča |
| Rezolucija ekrana | 1216 x 2688 piksela (~431 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 15 |
| Procesor | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2×4,32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6×3,53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM, 1TB 24GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.6-4.0, 35mm (standard), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS, 64 MP, f/2.5, 70mm (periskop telefoto), 1/2.0", 0.7µm, PDAF (15cm – ?), OIS, 2,7x opti?ki zum (u odnosu na 26 mm cam), 50 MP, f/2.0, 13 |
| Video (zadnja kamera) | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, HDR10, 10?bitni video |
| Prednja kamera | 16 MP, 24 mm (široko), f/2.0, ispod ekrana |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L2+L5), GLONASS (G1+G5), BDS (B1I+B1C+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG |
| Senzori | Akcelerometar, blizina, kompas, optički, Otisak prsta (ispod displeja), spektar boja, žiroskop |
| Baterija | Si/C 6150 mAh |
| Punjenje | 80W žičani, PD3.0, QC4 |
| Boje | ćilibarna, Crna, Plava |
| Modeli | NX733J, NX736J |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!