KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Vivo |
|---|---|
| Datum objave | 19.03.2025. |
| Dimenzije | 163,7 x 75,9 x 8 mm |
| Težina | 196 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Schott Xensation Up), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP65 otporan na prašinu i vodu (vodeni mlaznici niskog pritiska) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 144Hz, HDR10+, 4500 nita (vrh) |
| Veličina | 6,78 inča, 111,5 cm 2 (~89,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 1260 x 2800 piksela, omjer 20:9 (~452 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 15, do 3 glavne nadogradnje Androida, Funtouch 15 |
| Procesor | Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,0 GHz Cortex-X4 i 4×2,8 GHz Cortex-A720 i 3×2,0 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 735 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), 1/1.95", 0.8µm, PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p, žiro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.5, (široko), 1/3.1", 0.7µm |
| Video (prednja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC |
| USB | USB Type-C |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Si/C Li-Ion 6.400 mAh |
| Punjenje | 80W ožičen, 55W PD, 50% za 26 min, 100% za 55 min 7,5W obrnuto ožičeno Bypass punjenje |
| Boje | Raging Blue, MoonKnight Titanium |
| Modeli | I2221 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!