KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 26.11.2025. |
| Dimenzije | 157,5 x 75,3 x 8 mm |
| Težina | 199 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 7i), aluminijski okvir, staklena zadnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (maksimalno 2 istovremeno) |
| Zaštita | IP68 otporan na prašinu i vodu (mogućnost uranjanja do 1,5 m dubine tokom 30 minuta) |
| Tip ekrana | AMOLED, 68B boja, 2560Hz PWM, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 2000 nita (HBM), 3500 nita (vršno) |
| Veličina | 6,59 inča, 106,5 cm² ( ~89,8% odnos ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 1156 x 2510 piksela, omjer 19,5:9 (gustoća ~419 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass 7i |
| Operativni sistem | Android 16, HyperOS 3 |
| Procesor | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Osmojezgreni (2×4,32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6×3,53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256 GB 12 GB RAM-a, 512 GB 12 GB RAM-a |
| Kamera | 50 MP, f/1.9, 24 mm (širokougaoni), 1/1.55", 1.0 µm, višesmjerni PDAF, OIS, 50 MP, f/2.2, 60 mm (telefoto), 1/2.88", 0.61 µm, višesmjerni PDAF, 2.5x optički zum, 8 MP, f/2.2, 15 mm, 120˚ (ultr |
| Video (zadnja kamera) | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, žiroskopska stabilizacija slike, HDR10+ |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, 21 mm (široki), 1/4,0", 0,7 µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (sa Dolby Atmos tehnologijom) |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5.0, ASHA, Auracast |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), GLONASS |
| USB | USB tip-C, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, mjerač blizine, kompas |
| Baterija | 6.210 mAh |
| Punjenje | 100W žičano, PD3.0, QC3+, 100W PPS, 100% za 37 minuta, 22,5 W obrnuto ožičeno |
| Boje | Titanijum srebrna, plava, crna |
| Modeli | 2510DPC44G |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!