KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
SPECIFIKACIJE
| Brend | |
|---|---|
| Datum objave | 13. oktobra 2022 |
| Dimenzije | 155,6 x 73,2 x 8,7 mm |
| Težina | 197 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus), staklena zadnja (Gorilla Glass Victus), aluminijumski okvir |
| SIM | Nano-SIM i eSIM |
| Tip | AMOLED, 90Hz, HDR10+, 1000 nita (HBM), 1400 nita (vrh) |
| Veličina | 6,3 inča, 96,7 cm 2 (~84,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~416 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operativni sistem | Android 13, nadogradiv na Android 14 |
| Procesor | Google Tensor G2 (5 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,85 GHz Cortex-X1 i 2×2,35 GHz Cortex-A78 i 4×1,80 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G710 MP7 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.9, 25 mm (široko), 1/1.31", 1.2µm, dual pixel PDAF, laserski AF, OIS 12 MP, f/2.2, 114˚ (ultrawide), 1/2.9", 1.25µm |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; giro-EIS, OIS, 10-bitni HDR |
| Prednja kamera | 10,8 MP, f/2,2, 21 mm (ultraširoko), 1/3,1", 1,22 µm |
| Video (prednja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar |
| Baterija | Li-Ion 4355 mAh |
| Punjenje | 20W žično, PD3.0, 50% za 30 min (oglašeno) 20W bežično Reverzno bežično |
| Boje | Obsidijan, limunska trava, snijeg |
| Zaštita | IP68 otporan na prašinu/vodu (do 1,5m za 30 min) |
| Modeli | GVU6C, GQML3 |









Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!