KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 02.07.2022. |
| Dimenzije | 161,4 x 73,3 x 7,9 mm |
| Težina | 178 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| Tip | OLED, 1B boja, 120Hz, HDR10 |
| Veličina | 6,67 inča, 107,4 cm 2 (~90,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~395 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, Magic UI 6.1 |
| Procesor | Qualcomm SM7325-AE Snapdragon 778G+ 5G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (1×2,5 GHz Cortex-A78 i 3×2,4 GHz Cortex-A78 i 4×1,9 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 642L |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 54 MP, f/1.9, (široko), 1/1.49", PDAF 50 MP, f/2.2, 122˚ (ultraširoko), AF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 32 MP, f/2.4, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4800 mAh |
| Punjenje | 66W žičano, 60% za 20 min (oglašeno) 5W obrnuto ožičeno |
| Boje | Ponoćna crna, smaragdno zelena, islandski mraz, kristalno srebro |
| Modeli | FNE-AN00, FNE-NX9 |




















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!