KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 179 g
Dijagonala ekrana: 6,70 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 6 / 8 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 100 MP (f/1.9.)
Selfi kamera: 16 MP (f/2.5)
Kapacitet baterije: 4.500 mAh
Brzina punjenja: 22,5 W
ANTUTU
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
5 ponuda |
Od 249,00 KM do 499,00 KM
2 ponude |
Od 499,00 KM do 499,00 KM
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 11.02.2023. |
| Dimenzije | 162,9 x 74,5 x 7,5 mm |
| Težina | 179 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,7 inča, 108,7 cm 2 (~89,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2388 piksela (~391 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, Magic UI 6.1 |
| Procesor | Mediatek MT6769H Helio G88 (12nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A75 i 6×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 100 MP, f/1.9, (široko), AF 5 MP, f/2.2, (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5 |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.5 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 4500 mAh |
| Punjenje | 22,5W žičani, 50% za 30 min (oglašeno) |
| Boje | Cyan Lake, Titanium Silver, Midnight Black |
| Modeli | CRT-LX1, CRT-LX2, CRT-LX3 |





















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!