KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 31.03.2023. |
| Dimenzije | 161 x 74,5 x 8,3 mm |
| Težina | 197 g (6,95 oz) |
| SIM | Hibridni Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz |
| Veličina | 6,67 inča, 107,7 cm 2 (~89,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1220 x 2700 piksela (~444 ppi gustina) |
| Operativni sistem | HarmonyOS 3.1 (Kina), EMUI 13.1 (Evropa), bez Google Play usluga |
| Procesor | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,0 GHz Cortex-X2 i 3×2,5 GHz Cortex-A710 i 4×1,8 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| Proširivost memorije | NM (Nano memorija), do 256 GB (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.4-f/4.0, 25 mm (široki), PDAF, Laser AF, OIS 12 MP, f/3.4, 125 mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 5x optički zum 13 MP, f/2.2, 13 mm (ultraširoko) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, 1080p@960fps; giro-EIS |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.4, (ultraširoko) |
| Video (prednja kamera) | Panorama, HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (B1I+B1c+B2a), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | Ne |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 4815 mAh |
| Punjenje | 66W žičani 50W bežični |
| Boje | Crna, zelena, ljubičasta, rokoko biser |
| Modeli | LNA-AL00, LNA-LX9 |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!