KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 07.06.2023. |
| Dimenzije | 163,8 x 74,9 x 8,1 mm |
| Težina | 192 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | AMOLED, 1B boja, 120Hz, HDR, 1600 nita (vrh) |
| Veličina | 6,78 inča, 111,5 cm 2 (~90,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1224 x 2700 piksela (~437 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, MagicOS 7.1 |
| Procesor | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,0 GHz Cortex-X2 i 3×2,5 GHz Cortex-A710 i 4×1,80 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 16GB RAM |
| Zadnja kamera | 200 MP, f/1.9, (široko), 1/1.4", 0.56µm, PDAF 32 MP, f/2.4, (telefoto), PDAF, OIS, 2.5x optički zum 12 MP, f/2.2, 112˚ (ultrawide ), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.4, 100˚, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (prednja kamera) | 50 MP, f/2.4, 100˚, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, ultrazvučna blizina |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 90W žično, 3-56% za 15 min (oglašeno) 5W obrnuto ožičeno |
| Boje | Midnight Black, Emerald Green, Diamond Silver, Peacock Blue |
| Modeli | REP-AN00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!