KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Apple |
|---|---|
| Datum objave | 24.04.2020 |
| Dimenzije | 138,4 x 67,3 x 7,3 mm |
| Težina | 148 g |
| Izrada | Staklo ispred, staklo pozadi, aluminijumski ram |
| SIM | Nano-SIM i eSIM |
| Tip | Retina IPS LCD, 625 nita (tip) |
| Veličina | 4,7 inča, 60,9 cm 2 (~65,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 750 x 1334 piksela, omjer 16:9 (~326 ppi gustina) |
| Operativni sistem | iOS 13, nadogradiv na iOS 17.1.1 |
| Procesor | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| CPU | Hexa-core (2×2,65 GHz Lightning + 4×1,8 GHz Thunder) |
| GPU | Apple GPU (4-jezgarna grafika) |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 64GB 3GB RAM, 128GB 3GB RAM, 256GB 3GB RAM |
| Zadnja kamera | 12 MP, f/1.8 (široki), PDAF, OIS |
| Video (zadnja kamera) | Quad-LED dvotonski blic, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 7 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | 7 MP, f/2.2 |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS |
| USB | Lightning, USB 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (prednji), akcelerometar, blizina, žiroskop, kompas, barometar |
| Baterija | Li-Ion 1821 mAh |
| Punjenje | 18W žičano, 50% za 30 min (oglašeno) 7,5W bežično (Qi) |
| Boje | Crna, bijela, crvena |
| Modeli | A2275, A2296, A2298, iPhone12,8 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!