KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2008
Težina uređaja: 135 g
Dijagonala ekrana: 3,50 "
Rezolucija ekrana: 320 px
Interna memorija: 8 / 16 / 32 GB
Zadnja kamera: 15 MP (f/2.8.)
Kapacitet baterije: 1.400 mAh
SPECIFIKACIJE
| Brend | Apple |
|---|---|
| Datum objave | 01.07.2008 |
| Dimenzije | 115,5 x 62,1 x 12,3 mm |
| Težina | 135 g |
| SIM | Mini-SIM |
| Tip | TFT |
| Veličina | 3,5 inča, 36,5 cm 2 (~50,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 320 x 480 piksela, omjer 3:2 (~165 ppi gustina) |
| Operativni sistem | iOS 3, nadogradiv na iOS 6.1.6 |
| Procesor | 600 MHz Cortex-A8 |
| CPU | PowerVR SGX535 |
| GPU | PowerVR SGX535 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 8GB 256MB RAM, 16GB 256MB RAM, 32GB 256MB RAM |
| Zadnja kamera | 3,15 MP, f/2,8, AF |
| Video (zadnja kamera) | 480p@30fps |
| Prednja kamera | br |
| Video (prednja kamera) | br |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| Pozicioniranje | GPS, A-GPS |
| USB | Lightning, USB 2.0 |
| Senzori | Akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Ion 1400 mAh |
| Boje | Crno bijele |
| Modeli | A1325, A1303, iPhone2,1 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!