KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediDXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 30.12.2022. |
| Dimenzije | Rasklopljen: 160,3 x 141,5 x 6,1 mm Sklopljen: 160,3 x 72,6 x 12,9 mm |
| Težina | 261 g / 267 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, staklena poleđina ili zadnja strana od eko kože, okvir od legure magnezijuma, mehanizam za sklapanje od legure titana |
| Tip | Sklopivi OLED, 1B boja, 90Hz, HDR10+, 800 nita |
| Veličina | 7,9 inča, 199,5 cm 2 (~87,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1984 x 2272 piksela (~382 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, MagicOS 7.1 – Međunarodni Android 12, MagicOS 7 – Kina |
| Procesor | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,0 GHz Cortex-X2 i 3×2,5 GHz Cortex-A710 i 4×1,80 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 54 MP, f/1.9, 27 mm (široko), 1/1.49", 1.0µm, PDAF 8 MP, f/2.4, (telefoto), PDAF, 3x optički zum, OIS 50 MP, f/2.0, 13 mm, 122˚ (ultraširoko), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps (10-bit), 1080p@30/60fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.5, (široko) |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | Ne |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 66W ožičen 5W obrnuto ožičen |
| Boje | Cijan, crna, narandžasta |
| Modeli | PET-AN00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!