KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Apple |
|---|---|
| Datum objave | 22.09.2017 |
| Dimenzije | 158,4 x 78,1 x 7,5 mm |
| Težina | 202 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Corning-made glass), staklena zadnja (Corning-made glass), aluminijumski okvir |
| SIM | Nano-SIM |
| Tip | Retina IPS LCD, 625 nita (tip) |
| Veličina | 5,5 inča, 83,4 cm 2 (~67,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 1920 piksela, omjer 16:9 (~401 ppi gustina) |
| Operativni sistem | iOS 11, do iOS 16.6.1.1 |
| Procesor | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| CPU | Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| GPU | Apple GPU (trojezgrena grafika) |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 64GB 3GB RAM, 128GB 3GB RAM, 256GB 3GB RAM |
| Zadnja kamera | 12 MP, f/1.8, 28 mm (široko), PDAF, OIS 12 MP, f/2.8, 57 mm (telefoto), PDAF, 2x optički zum |
| Video (zadnja kamera) | Quad-LED dvotonski blic, HDR |
| Prednja kamera | 7 MP, f/2.2, 32 mm (standardno) |
| Video (prednja kamera) | 7 MP, f/2.2, 32 mm (standardno) |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| USB | Lightning, USB 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (prednji), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar |
| Baterija | Li-Ion 2691 mAh |
| Punjenje | 15W žično, PD2.0, 50% za 30 min (oglašeno) Bežično (Qi) |
| Boje | Zlatna, svemirska siva, srebrna, crvena |
| Modeli | A1864, A1897, A1898, , A1899, iPhone10,2, iPhone10,5 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!