KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Asus |
|---|---|
| Datum objave | 11.10.2022. |
| Dimenzije | 173 x 77 x 10,4 mm |
| Težina | 239 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 3), aluminijumski okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | IPX4 vodootporan Osvetljeni RGB logo (na poleđini) Zone osetljive na pritisak (okidači za igre) |
| Tip | AMOLED, 1B boja, 165Hz, HDR10+, 800 nita (tipično), 1200 nita (vršno) |
| Veličina | 6,78 inča, 109,5 cm 2 (~82,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2448 piksela (~395 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operativni sistem | Android 12 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 9000 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,35 GHz Cortex-X2 i 3×2,85 GHz Cortex-A710 i 4×1,80 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Mali-G710 MC10 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.9, 24 mm (široko), 1/1.56", 1.0µm, PDAF 13 MP, f/2.2, 13 mm (ultrawide) 5 MP, (makro) |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Video (zadnja kamera) | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@480fps; gyro-EIS, HDR10+ |
| Prednja kamera | 12 MP, 28 mm (širok) |
| Video (prednja kamera) | Panorama, HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (2 pojačala) |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1), NavIC (L5) |
| Radio | Ne |
| USB | USB Type-C 3.1 (bočno), USB Type-C 2.0 (donji), OTG, konektor za dodatnu opremu |
| Baterija | Li-Po 6000 mAh |
| Punjenje | 65W ožičen, PD3.0 10W obrnuto ožičen |
| Boje | Space Grey |
| Modeli | AI2203, AI2203_D |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!