KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Asus |
|---|---|
| Datum objave | 10.07.2023 |
| Dimenzije | 146,5 x 68,1 x 9,4 mm |
| Težina | 172 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, aluminijumski okvir, plastična zadnja strana |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | IP68 otporan na prašinu/vodu (do 1,5m za 30 min) |
| Tip | Super AMOLED, 144Hz, HDR10+, 800 nita (HBM), 1100 nita (vrh) |
| Veličina | 5,92 inča, 84,6 cm 2 (~84,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~445 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Procesor | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,2 GHz Cortex-X3 i 2×2,8 GHz Cortex-A715 i 2×2,8 GHz Cortex-A710 i 3×2,0 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 740 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.9, 24 mm (široko), 1/1.56", 1.0µm, višesmjerni PDAF, kardanski OIS 13 MP, f/2.2, 120° (ultraširoko), 1/3.06", 1.12µm |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Video (zadnja kamera) | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps; žiro-EIS, HDR |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.5, (široko), 1/3.2", 0.7µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Radio | Ne |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Baterija | Li-Po 4300 mAh |
| Punjenje | 30W žičani, PD3.0, PPS, QC4 15W bežični 5W obrnuto ožičeni |
| Boje | Starry Blue, Midnight Black, Aurora Green, Eclipse Red, Comet White |
| Modeli | AI2302 |
| Testovi | AnTuTu: 1314458 (v9), 1583804 (v10) GeekBench: 5149 (v5.5), 5698 (v6.0) GFXBench: 115 fps (ES 3.1 na ekranu) |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!