KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Asus |
|---|---|
| Datum objave | 14.04.2024. |
| Dimenzije | 163,8 x 76,8 x 8,9 mm |
| Težina | 224 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus 2), aluminijumski okvir, staklena zadnja strana |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | IP68 otporan na prašinu/vodu (do 1,5m za 30 min) |
| Tip | LTPO AMOLED, 144Hz, HDR10, 1600 nita (HBM), 2500 nita (vrh) |
| Veličina | 6,78 inča, 111,0 cm 2 (~88,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~388 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 14 |
| Procesor | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,3 GHz Cortex-X4 i 3×3,2 GHz Cortex-A720 i 2×3,0 GHz Cortex-A720 i 2×2,3 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM |
| Kamera | |
| Video (zadnja kamera) | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@480fps; gyro-EIS, HDR10+ |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.5, 22 mm (široko), 1/3.2", 0.7µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tropojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC, GLONASS |
| Radio | USB Type-C |
| USB | USB Type-C |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | 5500 mAh |
| Punjenje | 65W žično, PD3.0, PPS, QC5, 100% za 39 min 15W bežično (Qi) 10W obrnuto ožičeno |
| Boje | Vječna crna, Skyline plava, maglovita siva, pustinjski pijesak |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!