KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Asus |
|---|---|
| Datum objave | 26.04.2021 |
| Dimenzije | 172,8 x 77,3 x 10,3 mm |
| Težina | 238 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 3), aluminijumski okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | AMOLED, 1B boja, 144Hz, HDR10+, 800 nita (tipično), 1200 nita (vršno) |
| Veličina | 6,78 inča, 109,5 cm 2 (~82,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2448 piksela (~395 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operativni sistem | Android 11, nadogradiv na Android 12, ROG UI |
| Procesor | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) |
| CPU | Octa-core (1×2,84 GHz Cortex-X1 i 3×2,42 GHz Cortex-A78 i 4×1,80 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 660 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 128GB 12GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM |
| Kamera | 64 MP, f/1.8, 26 mm (široko), 1/1.73", 0.8µm, PDAF 13 MP, f/2.4, 11 mm, 125˚ (ultraširoko) 5 MP, f/2.0, (makro) |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Video (zadnja kamera) | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@480fps; giro-EIS |
| Prednja kamera | 24 MP, f/2,5, 27 mm (široko), 0,9 µm |
| Video (prednja kamera) | Panorama, HDR |
| Zvučnik | Da, sa DTS:X stereo zvučnicima (2 namjenska pojačala) |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Radio | Ne |
| USB | USB Type-C 3.1 (bočno), USB Type-C 2.0 (donji), OTG, konektor za dodatnu opremu |
| Baterija | Li-Po 6000 mAh |
| Punjenje | 65W ožičen, PD3.0, QC5, 70% za 30 min, 100% za 52 min (oglašen) 10W obrnuto ožičen |
| Boje | Phantom Black, Storm White |
| Modeli | ZS673KS, ZS673KS-1B048IN, ASUS_I005DB, ASUS_I005DA, I005DA, I005DB |
| Testovi | AnTuTu: 718864 (v8) GeekBench: 14536 (v4.4), 3745 (v5.1) GFXBench: 72 fps (ES 3.1 na ekranu) |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!